• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Smile of the Stranger E-BOOK

Joan Aiken
E-book | Engels | Paget Family Saga
€ 12,99
+ 12 punten
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

The first book in the breathtaking Paget Family Saga, a Gothic regency romance from the legendary Joan Aiken. Perfect for fans of Netflix's Bridgerton and Julia Quinn.

When danger forces expatriate English gentlewoman Juliana Paget to flee her home in Italy, she embarks on a journey full of thrilling adventure. Nothing could have prepared her for outwitting a French mob, crossing the Channel in a hot air balloon, or fending off the advances of the fascinating Count Welcker.

Arriving in London just in time for her very first Season, Juliana is going to find all her ideals challenged – and the truth of her heart finally revealed . . .

Full of romance and adventure, The Smile of the Stranger is the first book in The Paget Family Saga. Continue the series with The Weeping Ash.

'Joan Aiken's invention seemed inexhaustible, her high spirits a blessing, her sheer storytelling zest a phenomenon. She was a literary treasure, and her books will continue to delight for many years to come' – Philip Pullman, author of His Dark Materials

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:
Pan

Inhoud

Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781529093537
Verschijningsdatum:
21/02/2022
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 12 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.