• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The School Run E-BOOK

A laugh-out-loud novel full of humour and heart

Helen Whitaker
E-book | Engels
€ 1,76
+ 1 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

'Funny and frank' DAWN O'PORTER
Two mothers. Two daughters. One school place.

Imogen and Lily are old friends - they've shared hangovers, unsuitable boyfriends and wild nights out together. But now they're mums, and their partying days are behind them.

When a place comes up at one of the best primary schools in the area, both women want it for their daughters. From faking religious beliefs to bogus break-ups, Imogen and Lily will go to any lengths to secure the perfect school for their children - and so will all the other mothers.

Will their friendship survive the strain? Will their marriages take the pressure? And when a sexy new vicar arrives on the scene, will the mothers' keep focus for long enough to keep their eyes on the prize?

A hilarious, heartwarming read, perfect for fans of Sophie Kinsella and Fiona Gibson.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781409183730
Verschijningsdatum:
7/08/2019
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 1 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
AANGERADEN

Cadeautips voor juf of meester

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor juf of meester
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.