• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Red Album

Stephen Collis
Paperback | Engels | Book Thug Tradebooks
€ 26,45
+ 52 punten
Levering 1 à 2 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

In the tradition of Borges, Nabakov, and Bolaño, The Red Album is a work of fiction that questions historical authenticity and authority. Divided into two parts, the book begins with an edited and footnoted narrative of dubious origins. In the second part, a section of "documents" (including essays, memoirs, a short play and a filmography) shed light on the first narrative. Familiar characters are revealed to be writers, and the writer and editors of the initial narrative are revealed to be characters. As the ghosts of social revolutions of the past are lifted from the soil in Catalonia, and a new revolution unfolds in South America, the number of mysteriously missing author/characters grows almost as fast as new author/ characters emerge and complicate and scatter the threads of the story.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
248
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781927040652
Verschijningsdatum:
20/05/2013
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
155 mm x 231 mm
Gewicht:
381 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 52 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.