Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Night Singer E-BOOK

Johanna Mo
E-book | Engels
€ 6,61
+ 6 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

You've got no idea what you're dredging up. You're going to ruin everything.

The past is not going to stay buried in this unputdownable crime novel, the first in a series featuring Detective Hanna Duncker. Fans of Ragnar Jonasson and Ann Cleeves will be gripped by this moving and atmospheric crime novel, already a bestseller in Sweden.

Hanna Duncker has returned to the remote island she spent her childhood on and to the past that saw her father convicted for murder. In a cruel twist of fate her new boss is the policeman who put him behind bars.

On her first day on the job as the new detective, Hanna is called to a crime scene. The fifteen-year-old son of her former best friend has been found dead and Hanna is thrown into a complex investigation set to stir up old ghosts.

Not everyone is happy to have the daughter of Lars Duncker back in town. Hanna soon realises that she will have to watch her back as she turns over every stone to find the person responsible...

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781472281142
Verschijningsdatum:
2/08/2021
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 6 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
200 PUNTEN = € 3 KORTING

Dubbele punten

op kookboeken
200 PUNTEN = € 3 KORTING
Dubbele punten op kookboeken
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.