Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Long Way Home

Robin Pilcher
Paperback | Engels
€ 19,45
+ 38 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The Long Way Home is Robin Pilcher at his best. I devoured every word of this masterful storyteller.--Debbie Macomber, #1 New York Times bestselling author

In the vein of Maeve Binchy, Rosamunde Pilcher, and Nicholas Sparks, New York Times bestselling author Robin Pilcher returns with his most enchanting novel yet, filled with captivating twists and turns of heart.

Claire Barclay has returned to the home in Scotland where she spent her teenage years, affording her the chance to spend time with her much-loved stepfather, Leo, her only living parent. But recognizing that Leo's health is jeopardized, Claire extends her stay, becoming more and more frustrated as his own grown children seem more concerned about preserving their financial assets than their father's health.

Meanwhile, Claire is desperately trying to avoid Jonas, the old flame who broke her heart many years ago. In the intervening years, he has become Leo's neighbor and trusted confidant. Soon he's asking Claire to trust him again, on a matter which will profoundly affect Leo. Can she forget the past and put her faith in someone who once hurt her so deeply?

This enchanting story From New York Times bestselling author Robin Pilcher takes us into the heart of a family, reminding us that sometimes the only way forward is by revisiting the past.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
304
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780312535339
Verschijningsdatum:
12/04/2011
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
137 mm x 208 mm
Gewicht:
272 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 38 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.