• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Legacy of Elizabeth Pringle E-BOOK

a story of love and belonging on the Isle of Arran

Kirsty Wark
E-book | Engels
€ 4,49
+ 4 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

'ORIGINAL AND ENTHRALLING' Guardian
'AFFECTING AND TENDER' The Times
'COMPLETELY ENCHANTING' Penny Vincenzi

Elizabeth Pringle lived all her long life on the Scottish island of Arran. But did anyone really know her? In her will she leaves her beloved house, Holmlea, to a stranger - a young mother she'd seen pushing a pram down the road over thirty years ago. It now falls to Martha, once the baby in that pram, to answer the question: why? Martha is coping with her mother's dementia and the possibility of a new life on Arran could be a new start.

A captivating story for fans of Rosamund Pilcher, Maeve Binchy and Rachel Joyce of the richness behind the so-called ordinary lives of women and the secrets and threads that hold them together.

And Kirsty Wark's second novel, The House by the Loch, a story of unlikely love and long-hidden family secrets set in the beautiful Scottish countryside, is out now.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781444777635
Verschijningsdatum:
2/03/2014
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 4 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
EXCLUSIEF BIJ ONS

Schenk jezelf of iemand die je liefhebt

dit XL-formaat boek met o.a. 100 iconische HLN-voorpagina's
EXCLUSIEF BIJ ONS
Het Laatste Nieuws - Onze geschiedenis in 100 voorpagina's
VADERDAGVOORDEEL

Alleen in onze winkels: € 20 aan e-books gratis

bij een Vivlio e-reader
VADERDAGVOORDEEL
Vivlio e-readers met € 20 aan e-books
GESCHENKTIPS

Verwen je papa

met een prachtig cadeau voor Vaderdag
GESCHENKTIPS
Geschenktips voor Vaderdag
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.