• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Hiding Place

Jenny Quintana
Paperback | Engels
€ 10,95
+ 21 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in

Omschrijving

A decades old news story, a missing mother and an abandoned baby, from the author of The Missing Girl and Our Dark Secret, for fans of Jane Harper and Kate Hamer.

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 320
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781529040425
  • Verschijningsdatum: 19/08/2021
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 137 mm x 22 mm
  • Gewicht: 230 g