• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Happy Ever After Playlist

'Full of fierce humour and fiercer heart' Casey McQuiston, New York Times bestselling author of Red, White & Royal Blue

Abby Jimenez
Boek
€ 10,95
+ 21 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Fresh, funny, feisty romance with a lot of depth - perfect for fans of Christina Lauren, Helen Hoang, Sally Thorne, Jo Watson and Sophie Kinsella.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 400

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780349423425
  • Verschijningsdatum: 16/12/2020
  • Uitvoering: Boek
  • Afmetingen: 127 mm x 127 mm
  • Gewicht: 276 g