• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Fictie
  3. Kinderboeken & Jeugdboeken
  4. The Fintastic Diary of Darcy Dolphin

The Fintastic Diary of Darcy Dolphin E-BOOK

Sam Watkins
E-book | Engels | Darcy Dolphin
€ 5,49
+ 5 punten
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Clarice Bean meets Finding Dory in this laugh-out-loud diary set under the sea! 

Join Darcy Dolphin and friends for some underwater adventures! In the first book of the series, Darcy gets a pet, auditions for the role of Finderella in the school play, and solves a mystery on the reef.
The first in a brilliantly funny new illustrated series for boys and girls aged 6+. Perfect for fans of The Unbelievable Top Secret Diary of Pig, Pamela Butchart's Baby Aliens Got My Teacher and the Barry Loser series.
Sam Watkinsis the author of the Creature Teacher series with OUP, as well as Nick Knight: Super Sub! and Puss in Football Boots, both published by Franklin Watts. Creature Teacher was shortlisted for the Heart of Hawick Children’s Book Award in 2016.
Vicky Barker is a freelance illustrator and designer based in Liverpool. She has illustrated the Fish Fingers series and The Catsup High Detective Agency for Catnip Books, and a series of activity books for bSmall.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Illustrator(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
240
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781780317564
Verschijningsdatum:
11/01/2017
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 5 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.