• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Dark Glamour E-BOOK

A 666 Park Avenue Novel

Gabriella Pierce
E-book | Engels | 666 Park Avenue Novels
€ 7,99
+ 7 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

“Pure evil has never been this much fun!”
 —Kerrelyn Sparks, New York Times bestselling author

Gossip Girl meets Charmed in Gabriella Pierce’s fabulous follow-up to her debut supernatural romp, 666 Park Avenue. Continuing her phenomenal gothic chronicle of witches, covens, and curses, and the darkness lurking behind the glitter of New York high society, Pierce enchants us once again with The Dark Glamour. Fans of Meg Cabot’s Insatiable and LJ Smith’s Vampire Diaries will love this edgy paranormal tale, as the unfortunate bride whose Prince Charming turned out to be the son of an elite Upper East Side witch must now reenter the Park Avenue mansion of horrors she only barely escaped with her life. But this time she has a whole new look…and some powerful new magic tricks up her sleeve.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
304
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062101495
Verschijningsdatum:
29/08/2011
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 7 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.