• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Chimneys in Atterton E-BOOK

Morgenfeld, #3

Sean Monaghan
E-book | Engels | Morgenfeld
€ 5,99
+ 5 punten
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

As Head Mapmaker of Morgenfeld, Cole Palmer deals with everything from politics to cartography to simply finding his way through the maze of the endless city.When dead factories start belching smoke from ancient chimneys, and people show up dead, Cole and his colleagues race to solve the mystery before it costs more lives. And endangers the whole of Morgenfeld.A novel of intrigue and desperation from the deep and complex world of the vast city of Morgenfeld.Enter a fantasy world. Following The Map Maker of Morgenfeld and The Stairs at Cronnenwood, The Chimneys at Atterton is book three in the Morgenfeld Saga. For fans of Gormenghast and Mordew.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781393126393
Verschijningsdatum:
19/03/2021
Uitvoering:
E-book
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 5 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.