• Gratis levering in België vanaf € 25
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met 12 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

The Blood

A gripping and darkly atmospheric thriller

E. S. Thomson
Paperback
€ 10,95
+ 21 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 20
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

An intricate and darkly atmospheric thriller set in Victorian London, perfect for readers of Elly Griffiths' The Stranger Diaries, Laura Purcell's The Silent Companions and Stuart Turton's The Seven Deaths of Evelyn Hardcastle.

Specificaties

  • ISBN-nummer: 9781472126580
  • Verschijningsdatum: 6/09/2018
  • Aantal bladzijden: 384
  • Uitgeverij: Little, Brown Book Group
  • Reeks: Jem Flockhart
  • Afmetingen: 224 mm x 126 mm
  • Gewicht: 264 g
  • Type: Boek
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 384
  • ISBN-nummer: 9781472126580
  • Verschijningsdatum: 6/09/2018
  • Reeks: Jem Flockhart