• Gratis levering in België vanaf € 25
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met 12 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Surgeons' Hall

A dark, page-turning thriller

E. S. Thomson
Paperback
€ 10,95
+ 21 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Afhalen na 30 minuten
Ik haal af in

Omschrijving

A gripping and darkly atmospheric thriller set in Victorian London, perfect for fans of The Seven Deaths of Evelyn Hardcastle, The Strangers Diaries and The Silent Companions.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 368
  • ISBN-nummer: 9781472126603
  • Verschijningsdatum: 5/09/2019
  • Reeks: Jem Flockhart