• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Strips, Comics & Graphic novels
  3. Strijd aan het Oostfront CP (Volchov + Stalingrad)

Strijd aan het Oostfront CP (Volchov + Stalingrad)

Daniel Ortega del Poza
€ 59,95
+ 119 punten
Pre-order nu, verschijnt op 21/04/2026
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

2 verhalen van de strijd aan het Oostfront in 1 Collector Pack
Stalingrad
Met gedetailleerde tekeningen en historische nauwkeurigheid geeft deze graphic novel een intense kijk op één van de bloedigste confrontaties in de wereldgeschiedenis. Van Antonio Gil, de tekenaar van: Operatie Market Garden, Volchov, De hertog van Alva en uit de reeks: Vleugels van Eer 1, Hans Joachim Marseille 2, De Blauwe Divisie 3, Richard Halsey Best, 4, Lidyia Litvyak.

In Stalingrad: Brieven vanaf de Wolga beleef je de beruchte strijd om Stalingrad door de ogen van Duitse soldaten én Sovjetburgers. Vanaf de zomer van 1942 tot het bittere eind in februari 1943 zuigt de stad, badend in de donkere Wolga, duizenden mensen in een maalstroom van vuur, vrees en ijzige kou. Terwijl soldaten vechten om elke straatsteen en burgers schuilen tussen puin en gangen in de fabrieken, wordt overleven niet alleen een kwestie van schieten of schuilen, het wordt een kwestie van mens blijven. 

Volchov
Volchov speelt zich af aan het oostfront van de Tweede Wereldoorlog, waar de Spaanse Blauwe Divisie vecht tegen kou, honger en het Rode Leger. Aangemoedigd door generaal Franco riskeren vrijwilligers hun leven in een ideologische wraakactie tegen de Sovjetunie, als vergelding voor Stalins steun aan de Spaanse Republikeinen.

De gevaarlijke oversteek van de rivier de Volchov in oktober 1941, onder vijandelijk vuur, in ijzige kou, met slechts opblaasbare boten, markeert het begin van een reeks bloedige gevechten. Aan de oostelijke oever vechten ze niet alleen tegen de vijand, maar ook tegen hun eigen angst, twijfel en overtuigingen.

- Compleet verhaal.
- Van de auteur van: De hertog van Alva, Operatie Market Garden en Vleugels van eer 1: Joachim Marseille en 2: Het Blauwe Eskader, Spanjaarden aan het Oostfront.

Tekst: Daniel Ortega del Poza
Tekeningen: Antonio Gil
ISBN: 9789464609998
2 x Hardcover
112 + 64 blz.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Illustrator(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
176
Taal:
Nederlands
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789464609998
Verschijningsdatum:
21/04/2026
Uitvoering:
Hardcover
Afmetingen:
217 mm x 287 mm
Gewicht:
1000 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 119 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
AANGERADEN

De lente in je boekenkast

Ontdek onze boekentips om de lente fris, inspirerend en vol leesplezier te beleven
AANGERADEN
Boekentips lente 2026
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.