• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Skybreaker E-BOOK

Gwyneth Jones, Ann Halam
E-book | Engels
€ 2,99
+ 2 punten
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

In the final book of the DAYMAKER trilogy, Zanne's journey takes her further than ever before.

The Thirteen Guardians of Inland have a mission for Zanne, following her adventures seeking the Daymaker. She is to go to Magia, the nation across the sea, to act as a governess to Magia's young king. Accompanied by her friend Holne, Zanne is sent further from home than she has ever travelled, to a land entirely unfamiliar to her.

Why is Magia so different? And what are its intentions towards Inland?

The final book in the DAYMAKER triology, by award-winning author Gwyneth Jones writing as Ann Halam, is perfect for fans of Ursula K Le Guin's EARTHSEA books and THE SHANNARA CHRONICLES.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781473230453
Verschijningsdatum:
31/10/2022
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 2 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.