Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Shut Your Eyes Tight E-BOOK

John Verdon
E-book | Engels
€ 6,49
+ 6 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

John Verdon returns with Shut Your Eyes Tight, the second book by in the David Gurney series.

Once a cop. Always a cop . . .
Ex-NYPD detective Dave Gurney is supposed to be retired. But people with problems keep knocking on his door. Like the police, for instance, who are baffled by a gruesome murder they just can't seem to solve.

A young bride has been killed in the middle of her own wedding reception. The prime suspect - her new husband's Mexican gardener - is missing. As is the murder weapon - likely a machete - used to decapitate the bride.

The police have drawn a blank. It's as if the killer has vanished into thin air. But when Gurney begins his investigations, he finds that a baffling murder is just the latest of many sadistic crimes committed by an individual who'll do anything to avoid capture.

Following the success of Think of a Number, John Verdon's stunning follow-up novel, Shut Your Eyes Tight is just as scintillating. Fans of Tess Gerritsen and James Hayman will love this series.

Praise for John Verdon:
'The best thriller I've read in a long, long time' Tess Gerritsen
'Wow! Totally absorbing, brilliantly written. The best book I've read this year' The Sun

John Verdon, a former Manhattan advertising executive, lives with his wife on a small hilltop in upstate New York. His first two Dave Gurney novels are Think of a Number and Shut Your Eyes Tight.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
592
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780141960159
Verschijningsdatum:
15/02/2012
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 6 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.