• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Second Honeymoon E-BOOK

an absorbing and authentic novel from one of Britain’s most popular authors

Joanna Trollope
E-book | Engels
€ 8,49
+ 8 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

This heart-warming and uplifting novel from multi-million copy bestselling author Joanna Trollope is perfect for fans of Elizabeth Noble, Erica James and Amanda Prowse. It's a story of relationships in which everybody can find something to identify with, and even learn from. Perfect to settle down with!

'The queen of the domestic dilemma...observant and empathetic' - The Sunday Times

'The ebb and flow of relationships is brilliantly handled' - The Observer
'One of the finest chroniclers of how we live now' - Independent on Sunday
'A highly readable, often un-put-down-able novel which I thoroughly enjoyed.' -- ***** Reader review
'Excellent, engaging novel. Like having a warm blanket around your shoulders!' -- ***** Reader review
'Trollope at her best again' -- ***** Reader review
***************************************************************************************
SECOND HONEYMOON: THE NUMBER ONE BESTSELLER

When the children have come and gone, can a marriage pick up where it left off?


Ben
is, at last, leaving home. At twenty-two, he's the youngest of the family.
His mother, Edie, an actress, is distraught.
His father, Russell, a theatrical agent, is rather hoping to get his wife back.
His brother, Matthew, is struggling in a relationship in which he achieves and earns less than his girlfriend.
And his sister, Rosa, is wrestling with debt and the end of a turbulent love affair.

Meet the Boyd family and the empty nest, twenty-first-century style.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
384
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781409045304
Verschijningsdatum:
7/10/2010
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 8 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.