• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Sea of Love: Bayberry Island Book 1 E-BOOK

Susan Donovan
E-book | Engels | Bayberry Island
€ 0,99
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

New York Times bestselling author Susan Donovan welcomes you to Bayberry Island, a special place where a bronze mermaid statue promises to grant true love to anyone who asks with an open heart... Perfect for fans of Susan Elizabeth Phillips, JoAnn Ross and Jill Shalvis.

Rowan Flynn was happy to leave Bayberry Island when she was whisked away by her investor fiancé. But when he loses what's left of her family's fortune and is exposed as a con man, Rowan reluctantly returns to run the Safe Haven Bed and Breakfast, determined never again to fall for the ridiculous fantasy of the mermaid matchmaker.

But when a handsome stranger arrives at the B&B the night before the annual Mermaid Festival, Rowan's life takes a turn for the interesting. Could it be the divine hand of the town's patroness? Or is Rowan being set up for another disappointment?

Don't miss more irresistible Bayberry Island romance with Clancy's story in The Sweetest Summer and Duncan's story in Moondance Beach.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781472217868
Verschijningsdatum:
2/12/2013
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.