• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Sanctum E-BOOK

Madeleine Roux
E-book | Engels | Asylum
€ 6,29
+ 6 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Haunting, fast-paced sequel to the New York Times bestselling photo-illustrated novel ASYLUM.
Perfect for fans of Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children.
Featuring real found photographs from vintage carnivals, SANCTUM is a mind-bending reading experience that blurs the lines between past and present, genius and insanity.
Dan, Abby, and Jordan were traumatised by the summer they shared at New Hampshire College, the former site of the Brookline asylum. They want to move on, but someone is determined to keep the terror alive by sending them anonymous photos of an old-time carnival.
Forsaking plans to never to go back, the teens return during a weekend for prospective students, and realise that the carnival from the photos is not only real, it's here on campus…
As Dan and his friends visit abandoned houses and hidden places of the surrounding town, they realise that Camford is hiding a terrible past, and the influence of the asylum runs deeper than they ever imagined.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
320
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780007538270
Verschijningsdatum:
27/08/2014
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 6 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.