• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Release Me: Stark Series Book 1

J. Kenner
Paperback | Stark Series
€ 11,95
+ 23 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The first in an irresistible, erotic, emotionally charged romance series for fans of Fifty Shades of Grey and Bared To You, readers will be mesmerised by intensely passionate story of magnetic Damien Stark and Nikki Fairchild - woman who fascinates him and to whom he makes a very indecent proposal...

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781472206053
  • Verschijningsdatum: 31/01/2013
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 131 mm x 198 mm
  • Gewicht: 238 g