• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Phoenix Flame

Sara Holland
Paperback | Engels | Havenfall
€ 11,45
+ 22 punten
Uitvoering
Levering 1 à 2 weken Haal af na 1 uur in 1 winkel(s). .
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

New York Times bestselling author Sara Holland continues her blockbuster contemporary fantasy series, Havenfall, with this unforgettable sequel.

'Sara Holland is a fierce storyteller' STEPHANIE GARBER

After saving the inn at Havenfall from the wicked Silver Prince, Maddie thought all her problems were over. The Silver Prince has been banished, her uncle the beloved Innkeeper is slowly recovering from a mysterious coma, and there are still a few weeks of summer left to spend with her handsome more-than-just-a-friend Brekken.

But danger still looms and Maddie soon realises there's more work to be done to protect Havenfall, the safe haven between worlds that her family has run for centuries. Maddie must embark on a dangerous mission: to venture into the icy Realm of Fiordenkill and put an end to the black market trading of souls that threatens the balance of the Realms.

As Maddie tries to accomplish these seemingly impossible tasks, she stumbles upon family secrets that could change everything. What if saving everyone means destroying the only home she's ever known?

This next breathtaking fantasy from the bestselling author of Everless is perfect for fans of Melissa Albert and Holly Black.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
320
Taal:
Engels
Reeks:
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781526621559
Verschijningsdatum:
11/03/2021
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
128 mm x 199 mm
Gewicht:
197 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 22 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.