• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Outcast Child

Kitty Neale

Kitty Neale
Paperback | Engels
€ 18,95
+ 37 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

An emotional family saga that will tug at the heartstrings from Sunday Times bestseller Kitty Neale.

Daisy Bacon has an ordinary, happy life living with her family in South London. Until tragedy strikes and her mother is killed in a devastating accident. Blaming herself, Daisy retreats into a world of silence, unable to utter a word.

When her father remarries, the family home becomes unbearable at the mercy of cruel stepmother Vera. Luckily, Daisy can always count on her cousin Lizzie to bring sunshine to her life. But when shocking truths about Vera come to light, could it bring the possibility of a fresh start for Daisy after all?

Perfect for fans of Nadine Dorries and Katie Flynn, this is a rags to riches story from the Sunday Times bestselling author of A Mother's Sacrifice and A Family Scandal.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781409175612
  • Verschijningsdatum: 31/07/2018
  • Aantal bladzijden: 384
  • Uitgeverij: Orion
  • Auteur(s): Kitty Neale
  • Afmetingen: 130 mm x 193 mm
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 384
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781409175612
  • Verschijningsdatum: 31/07/2018
  • Uitvoering: Paperback
  • Bestandsformaat: Trade paperback (VS)
  • Afmetingen: 130 mm x 193 mm
  • Gewicht: 272 g