• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Onderhuids

Catriona Ward
Paperback | Nederlands
€ 22,99
+ 45 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 werkdagen Haal af na 1 uur in 2 winkel(s). .
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Fenomenale spanning voor de fans van Thomas Olde Heuvelt, J.D. Barker en Gillian Flynn

In een huisje dat uitkijkt over de winderige kust van Maine, is Wilder Harlow begonnen aan het laatste boek dat hij ooit zal schrijven. Het gaat over de eindeloze zomerdagen die hij als tiener doorbracht in Whistler Bay en over de seriemoordenaar die het kleine vakantieplaatsje tot zijn jachtterrein maakte. Over de dag dat hij en zijn vrienden, Nat en Harper, een verschrikkelijk geheim ontdekten in een van de grotten in de baai. Ze sloten op die onvergetelijke dag, zo lang geleden, een pact waarvan de weerklank nog steeds hun levens bepaalt.

Hoe meer Wilder schrijft, hoe minder hij op zijn geheugen kan vertrouwen. Hij begint aan zichzelf te twijfelen en dingen te zien die gewoonweg niet echt kunnen zijn – briefjes die duidelijk door iemand in het huisje zijn verstopt, maar de enige persoon die ze geschreven kan hebben is dood; een vrouw met donker haar die lijkt te zijn verdronken, maar nog om hulp roept; en hele hoofdstukken in zijn manuscript waarvan hij zich niet kan herinneren dat hij ze heeft geschreven. Wie, of wat, maakt Wilder gek?

Nu hij zijn eigen ogen niet meer kan geloven, begint Wilder te vrezen dat dit niet alleen het laatste boek is dat hij ooit zal schrijven, maar dat het hoogstwaarschijnlijk ook het allerlaatste is wat hij zal doen in zijn leven.

Pers en collega’s

‘Ward heeft het indrukwekkende talent om je met elke zin de stuipen op het lijf te jagen.’ Thomas Olde Heuvelt

‘Een veelkantige meesterproef: ingenieus, vol klassieke horrorelementen en hoogst originele (plot)valluiken, huiveringwekkend eng en gruwelijk, maar op een vreemde manier ontroerend tegelijk.’ VPRO Gids

‘Een favoriet, spraakmakend boek dat het thrillergenre op een wonderbaarlijke manier verrijkt.’ Esquire

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
335
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789049203320
Verschijningsdatum:
26/02/2024
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Mass market (rack) paperback
Afmetingen:
153 mm x 234 mm
Gewicht:
428 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 45 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
PAASPRET

Lees-, speel- en doetips

voor de paasvakantie
PAASPRET
Lees-, speel- en doetips voor de paasvakantie
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.