• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Mother Midnight (Hugh Corbett 22)

Paul Doherty
Hardcover
€ 27,45
+ 54 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

It is 1312 and, with Westminster in turmoil and the Kingdom edging towards civil war, Sir Hugh Corbett is drawn into a web of murder. Paul Doherty's twenty-second enthralling medieval mystery is sure to appeal to fans of C. J. Sansom, E. M. Powell and Bernard Cornwell.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 352

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781472284754
  • Verschijningsdatum: 22/07/2021
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 243 mm x 164 mm
  • Gewicht: 568 g