• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Mirage

the captivating Sunday Times bestseller

Somaiya Daud
Hardcover | Mirage
€ 20,95
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A stunning and lushly imagined young adult debut about a girl who is kidnapped and forced to become the body double for the princess of a ruthless empire. Perfect for fans of An Ember in the Ashes and Cinder.

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 320
  • Reeks: Mirage

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781473672628
  • Verschijningsdatum: 28/08/2018
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 222 mm x 146 mm
  • Gewicht: 454 g