• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Love Puppies

My Heart Belongs to You

Sellers Publishing
Hardcover | Engels
€ 12,95
+ 25 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

In the tradition of Cat Naps and Pooped Puppies, Love Puppies is a charming, compact gift book with four-color photographs and funny as well as touching and even surprising quotes about love. The book features adorable puppies in all stages of romance from first encounters to tentative first kisses to becoming soul mates. Each photograph is accompanied by a quote about love from contemporary and classic sources and popular movies and TV shows.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 111
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781416205180
  • Verschijningsdatum: 1/10/2008
  • Uitvoering: Hardcover
  • Bestandsformaat: Genaaid
  • Afmetingen: 134 mm x 135 mm
  • Gewicht: 190 g