• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Liefde in het weeshuis

Lizzie Page
Paperback | Nederlands | Het weeshuis | nr. 3
€ 20,99
+ 41 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 werkdagen Haal af na 1 uur in 119 winkel(s). .
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

De hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal, voor de lezers van Kristin Hannah, Rachel Hore, Anne Jacobs

'Ik ben groot fan van deze hartverwarmende historische roman.' Jill Mansell

Met het naderende Festival of Britain is Clara verheugd te zien hoe de kinderen zingen en zich samen voorbereiden op de auditie. Maar wanneer een getraumatiseerde jongen voor de deur staat krijgt ze de grootste opvoeduitdaging tot nu toe. Clara zoekt troost bij haar buurman Ivor, maar die is te druk bezig met zijn adoptiedochtertje Priscilla. Wanneer Clifford zich aansluit bij de zanggroep hoopt Clara dat hij zijn weg vindt, maar al snel brengt hij niet alleen hun geliefde plannen voor dit festival in gevaar, maar ook de toekomst van de andere kinderen. Zal Clara dit kunnen verhinderen, en zal dat samen met Ivor zijn?

Een greep uit de ***** reviews op Goodreads:
'Fenomenaal. Zal je hart op zoveel manieren raken.'
'Ontroerende, lieve goodread van begin tot eind.'
'Ik kon het niet wegleggen en ben echt van de kinderen gaan houden.'

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
320
Taal:
Nederlands
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 3

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789046832271
Verschijningsdatum:
9/02/2024
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Mass market (rack) paperback
Afmetingen:
153 mm x 234 mm
Gewicht:
487 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 41 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.