• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Lazarus Volume 2: Lift

Greg Rucka
Paperback | Engels
€ 22,95
+ 45 punten
Levering 1 à 4 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

"Rucka's ability to write concise and targeted dialogue is on display as his characters show intense emotion through their chosen words. Lark complements the story in almost uncanny ways as his realistic and gritty style paints the stark world in blacks and browns. Fans of Rucka and Lark's earlier work (Gotham Central) should lift this book right off the shelf." -Booklist

While Forever keeps watch on her sister Johanna, she finds hints of rebellion brewing in LA. At the same time, the Barrets, a family of "Waste," lose their home and land, and must pursue their only chance for a better life - a 500-mile journey to Denver in the hope that one of their family will be noticed by the Carlyles and "lifted" to Serf status.

Collecting all five issues of "Lift," the second story arc in the New York Times best-selling series

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
104
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781607068716
Verschijningsdatum:
9/08/2022
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
168 mm x 254 mm
Gewicht:
272 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 45 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.