Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Jake

Audrey Couloumbis
Paperback | Engels
€ 9,45
+ 18 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

I'm old enough to stay home alone, you know.

Mom said, Not a chance. Who's going to lug the loot ba-- and the locks on the door sprung open. I opened the door and unloaded the cart. It took five minutes, probably less.

Mom? I said, looking around when I'd finished. I didn't see her. Mom? I yelled. Mom?

It's a few days before Christmas when 10-year-old Jake's mom slips and breaks her leg. For as long as Jake can remember, it's just been him and his mom, so with no one else to look after him the hospital contacts the gruff granddad Jake only knows through awkward twice-a-year phone calls. When grandad shows up, he's nothing like Jake expected. But as Jake gets to know his grandfather and a makeshift family of friends and neighbors come together around him and his mom, he realizes that this might not be such a bad Christmas after all.

With beautiful spare writing that will appeal to fans of Because of Winn-Dixie and The Higher Power of Lucky, Newbery Honor--winning author Audrey Couloumbis tells a story as warm and welcome as a cup of hot chocolate on a cold day and shows that the best gift of all is the gift of family.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
176
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780375856310
Verschijningsdatum:
23/08/2011
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
134 mm x 195 mm
Gewicht:
122 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 18 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.