• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Ik tel tot tien

Linda Green
Paperback | Nederlands
€ 7,50
+ 15 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

De grootste nachtmerrie: je kind verdwijnt als je even niet opletVoor de lezers van Paula Hawkins, Gillian Flynn en Sophie Hannah‘Een geweldige en provocerende thriller die onder je huid gaat zitten.’ The SunEen, twee, drie… Lisa Dale doet haar ogen dicht en telt, klaar voor een spelletje verstoppertje in de drukke speeltuin. Als ze haar ogen weer opendoet, is haar vierjarige dochter Ella weg. Verdwenen zonder een spoor achter te laten. De politie, de media en Lisa’s familie zijn radeloos – niemand heeft een idee wie de dader kan zijn.Maar wat als de dader geen vreemdeling is? Wat als degene die het heeft gedaan denkt een goede daad te verrichten? En wat als Lisa’s kleine meisje voor altijd is verdwenen? In een paar tellen kun je alles kwijtraken…De pers over Ik tel tot tien

‘De plot is verrassend en daarbij blijft Ik tel tot tien tot het einde toe boeien.’ Vrouwenthrillers.nl‘De plot heeft een verrassende afloop waarin alle lijntjes onverwacht met elkaar verbonden worden.’ Noordhollands Dagblad‘Pfff! Dit verhaal komt binnen! Het was zo spannend en aangrijpend dat ik niet kon stoppen met lezen, wat een nachtmerrie!’ Biebmiepje.nl‘Zit erg goed en geloofwaardig in elkaar.’ Koukleum.nl‘Het is bijzonder dat je als lezer meerdere malen begint te twijfelen over hoe je Lisa, de ontvoerder en de andere personages moet beoordelen.’ Undercover-network.net‘Ik tel tot tien is een psychologische thriller met een daverend begin en eind en is door zijn unieke inval over het thema ontvoering van kinderen een echte aanrader!’ Booksicareabout.wordpress.com

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
336
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789022582800
Verschijningsdatum:
22/02/2018
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Mass market (rack) paperback
Afmetingen:
143 mm x 219 mm
Gewicht:
438 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 15 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.