• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Ignite me

Tahere Mafi

Tahereh Mafi
Paperback | Engels | Shatter me | nr. 6
€ 12,95
+ 25 punten
Uitvoering
Levering 1 à 2 weken Haal af na 1 uur in 89 winkel(s). .
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

X-Men meets The Handmaid's Tale in the third instalment in an epic and romantic YA fantasy trilogy perfect for fans of Netflix's Stranger Things, Sarah J. Maas, Victoria Aveyard's The Red Queen and Leigh Bardugo's Six of Crows.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
409
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 6
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781405291774
Verschijningsdatum:
5/04/2018
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
129 mm x 198 mm
Gewicht:
300 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 25 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.