• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

If I Was the Sunshine

Julie Fogliano
Hardcover | Engels
€ 24,45
+ 48 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A breathtaking picture book about the relationships we share from New York Times bestselling storytellers Julie Fogliano and Loren Long in the tradition of The Runaway Bunny and Guess How Much I Love You.

if i was the sunshine
and you were the day
i'd call you hello!
and you'd call me stay

if you were the winter
and i was the spring
i'd call you whisper
and you'd call me sing...

Through clever, thought-provoking verse and warmly evocative art, New York Times bestsellers Julie Fogliano and Loren Long explore the awe-inspiring nature of relationships, love, and connection.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Illustrator(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
48
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781481472432
Verschijningsdatum:
7/05/2019
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Prentenboek
Afmetingen:
297 mm x 279 mm
Gewicht:
725 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 48 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.