• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Iene miene mutte

de een leeft, de ander sterft kies maar

M.J. Arlidge
Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 428
€ 13,99
+ 27 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in
Beschikbaar in 10 andere winkel(s)

Omschrijving

dwarsligger 428

‘Iene miene mutte’ van M.J. Arlidge gaat over een seriemoordenaar die mensen in tweetallen ontvoert, ze vasthoudt en uithongert. Vervolgens krijgen ze een duivels dilemma voorgelegd: doden of gedood worden. De overlevenden blijven gebroken en vol schuldgevoel achter. Inspecteur Helen Grace en haar team maken jacht op de moordenaar. De slachtoffers lijken lukraak gekozen, de plaats van het misdrijf zorgvuldig uitgekiend. Iets moet alle slachtoffers met elkaar verbinden, maar wat?

M.J. Arlidge schrijft al vijftien jaar voor verschillende Britse crimeseries, waaronder ‘Silent Witness’. ‘Iene miene mutte’ is deel 1 in de serie met Helen Grace.

Voor de fans van Karin Slaughter en Jo Nesbø.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789049805418
  • Verschijningsdatum: 16/03/2017
  • Aantal bladzijden: 623
  • Uitgeverij: Dwarsligger
  • Reeks: Dwarsligger
  • Reeksnummer: nr. 428
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 623
  • Taal: Nederlands
  • Reeks: Dwarsligger
  • Reeksnummer: nr. 428

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789049805418
  • Verschijningsdatum: 16/03/2017
  • Uitvoering: Dwarsligger
  • Afmetingen: 83 mm x 120 mm
  • Gewicht: 136 g