• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Hoe legaal te flirten?

een gids voor vrouwen en mannen over seksueel geweld en #MeToo

Liesbet Stevens
Paperback | Nederlands
€ 22,99
+ 45 punten

Omschrijving

Liesbet Stevens doceert seksueel strafrecht aan de KU Leuven en is directeur bij het Instituut voor de Gelijkheid van Mannen en Vrouwen.
Die expertise geeft haar de autoriteit om te schrijven over seksueel misbruik in de juridische vorm: wat is crimineel gedrag?

Maar de auteur is méér dan een juriste en dit boek gaat dan ook over veel meer dan wat wettelijk verboden is. Want sinds de #METOObeweging
de wereld heeft wakker geschud, staan veel meer sociale interacties tussen mannen en vrouwen ter discussie. Wat is ‘grensoverschrijdend
gedrag’? Wie zijn de ‘daders’? Wat is moreel ontoelaatbaar? Hoe bepaal je dat? Maar ook: mogen we nog flirten, en hoe dan?

Aan de hand van concrete situaties, bijvoorbeeld op het werk, geeft Liesbet Stevens advies over hoe mannen en vrouwen met elkaar kunnen
omgaan, zonder potten te breken. Informatief, leerrijk, maar ook gewoon plezant en herkenbaar.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
224
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789089315038
Verschijningsdatum:
3/06/2019
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
152 mm x 231 mm
Gewicht:
415 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 45 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
YOUNG ADULT-EVENT

Kom naar YA-day op 15 april

in De Krook in Gent
YOUNG ADULT-EVENT
YA-day Standaard Boekhandel
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.