• Gratis levering in België vanaf € 25
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

HEX

Thomas Olde Heuvelt
Hardcover
€ 20,45
+ 40 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The incredible, horrifying thriller from the Hugo-winning author of 'The Day the World Turned Upside Down', perfect for fans of Neil Gaiman, Adam Nevill and Stephen King.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781444793215
  • Verschijningsdatum: 28/04/2016
  • Aantal bladzijden: 384
  • Uitgeverij: Hodder & Stoughton
  • Afmetingen: 242 mm x 165 mm
  • Gewicht: 632 g
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 384
  • Productcode (EAN): 9781444793215
  • Verschijningsdatum: 28/04/2016