• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Het feest

Elizabeth Day
Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 682
€ 13,99
+ 27 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Dwarsligger 682 is Het feest van Elizabeth Day, een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment. Voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.



Martin Gilmour en Ben Fitzmaurice zijn al vijfentwintig jaar beste vrienden, vanaf het moment dat ze elkaar ontmoetten op Burtonbury School. Ze vormen een apart stel: een arbeiderszoon en de golden boy uit een aristocratische familie. Martin weet dat er door anderen vraagtekens worden gezet bij hun vriendschap, maar hij doet alles voor Ben. Hij bewaart zelfs Bens grootste geheim.



Op Bens veertigste verjaardag, omringd door het Britse establishment dat zich laaft aan champagne en drugs, bekruipt Martin voor de zoveelste keer het gevoel dat hij er niet bij hoort. Ook zijn vrouw Lucy, die al vanaf het begin argwaan koestert, voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen om de vriendschap op het spel te zetten. Toch?



Het feest is een vlijmscherpe kritiek op de Britse elite en de ongeschreven wetten van de upper class.



***** ‘Een heerlijke standensatire en een meeslepende thriller ineen, die wel vergeleken wordt met Donna Tartts De verborgen geschiedenis.’ – Judith Eiselin in NRC Handelsblad



**** ‘Een vlijmscherpe fileersessie van de zogenaamde elite, English Style. Je kunt erom lachen. Huilen mag ook.’ – Koen Eykhout in De Limburger



'Wat hebben we zin in deze inkzwarte psychologische thriller over de ongeschreven wetten van de Britse Upper class.' – De VPRO-gids


Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789049807986
  • Verschijningsdatum: 22/07/2020
  • Aantal bladzijden: 559
  • Uitgeverij: Dwarsligger
  • Reeks: Dwarsligger
  • Reeksnummer: nr. 682
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 559
  • Taal: Nederlands
  • Reeks: Dwarsligger
  • Reeksnummer: nr. 682

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789049807986
  • Verschijningsdatum: 22/07/2020
  • Uitvoering: Dwarsligger
  • Afmetingen: 83 mm x 120 mm
  • Gewicht: 123 g