• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Het boek van verloren namen

Kristin Harmel
Paperback | Nederlands
€ 19,99
+ 39 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
Haal af binnen de 5 werkdagen nadat je bestelling klaarligt
of
Ik haal af in
Beschikbaar in 125 andere winkel(s)

Omschrijving

Kristin Harmel Het boek van verloren namen Het boek van verloren namen is een ode aan de veerkracht van de menselijke geest Van de auteur van Als we elkaar terugzien en Jij kan me helpen Van de boeken van Kristin Harmel zijn al 75.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen Eva Traube Abrams, een bibliothecaresse in Florida die eigenlijk al aan haar pensioen toe is, ruimt op een ochtend boeken op als haar oog valt op een foto in een openliggend tijdschrift. Ze verstijft; het is een afbeelding van een achttiende-eeuws religieus boekwerk dat ze herkent als 'het boek van verloren namen'. Het bijbehorende -artikel gaat over plundering van Europese bibliotheken door de nazi's gedurende de Tweede Wereldoorlog - iets wat Eva zich levendig -herinnert - en de inspanningen van hedendaagse onderzoekers om belan-grijke boeken aan hun rechtmatige eigenaren terug te geven. Het boek, dat zich nu in Berlijn bevindt, lijkt een soort code te bevatten, maar onderzoekers weten niet wat die betekent. Alleen Eva kent het antwoord op die vraag: in de oorlog hielp ze Joodse kinderen aan de nazi's te ontkomen. Daarvoor hadden de kinderen een nieuwe naam nodig. Om hun ware identiteit niet voor altijd verloren te laten gaan, werd die gecodeerd en verborgen in 'het boek van verloren namen'. Na de oorlog heeft Eva haar oorlogsherinneringen diep weggestopt. Heeft ze nu de kracht om terug te keren naar die traumatische tijd en de waarheid te onthullen? Kristin Harmel in de pers 'Een hartverscheurend mooi verhaal over liefde, vergeving en de waarde van familiebanden.' Nederlands Dagblad 'Meeslepend historisch verhaal met een vleugje romantiek, voor de lezers van Jenna Blum en Kristin Hannah.' NBD Biblion 'Harmels boeiende roman zet je steeds weer op het verkeerde been.' People Magazine 'Een meeslepend verhaal over generaties die worstelen om te overleven.' Publishers Weekly 'Op briljante wijze beschrijft Harmel het leven van een jonge Pools-Frans-Joodse vrouw in de Tweede Wereldoorlog. Ze toont ons Eva's bereidheid om haar eigen leven op te offeren voor dat van anderen, en ze beschrijft alle personages realistisch en met compassie. Dit doordachte werk zal lezers diep raken en is een ode aan moed en hoop.' Publishers Weekly 'Een hartverscheurend verhaal over overleving en heldendom, met in de hoofdrol een vrouwelijke vervalser die alles doet om Joodse kinderen te helpen ontsnappen uit het door de nazi's bezette Frankrijk.' People, 20 Best Books to Read this Summer 'Harmel vertelt echte, maar vergeten verhalen uit de Tweede Wereldoorlog, gekruid met een snufje spanning en romantiek. Ook dit boek is weer een aanrader.' Booklist Kristin Harmel studeerde journalistiek en communicatie en werkte voor o.a. People Magazine. Haar romans, waaronder Zolang er sterren aan de hemel staan, Als we elkaar terugzien en Een dichtbij verleden, zijn bestsellers en verschenen in vele landen. Harmel woont met haar man in Florida.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789022591536
  • Verschijningsdatum: 6/04/2021
  • Aantal bladzijden: 397
  • Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
  • Afmetingen: 145 mm x 220 mm
  • Gewicht: 567 g
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 397
  • Productcode (EAN): 9789022591536
  • Taal: Nederlands
  • Verschijningsdatum: 6/04/2021