• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Fictie
  3. Kinderboeken & Jeugdboeken
  4. Lezen
  5. Heartstopper 1 - Nick en Charlie ontmoeten elkaar

Heartstopper 1 - Nick en Charlie ontmoeten elkaar

Alice Oseman
Paperback | Nederlands | Heartstopper | nr. 1
€ 15,00
+ 30 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in
Beschikbaar in 112 andere winkel(s)

Omschrijving

Heartstopper is hot!

Wereldwijd al meer dan een kwart miljoen keer verkocht!

Het afgelopen schooljaar was niet geweldig voor Charlie, maar hij wordt in ieder geval niet meer gepest. Nick, rugbyster van de school, heeft hier en daar wat gehoord over Charlie – de jongen die vorig jaar gedwongen uit de kast moest komen en een paar maanden werd gepest – maar hij heeft nog nooit met hem gepraat. Tot ze naast elkaar in de klas komen te zitten…

Er ontstaat een warme en intieme vriendschap en al snel valt Charlie als een blok voor Nick, ook al weet hij dat hij geen enkele kans maakt. Maar Nick worstelt met zijn eigen gevoelens en hoe dichter de twee naar elkaar toe groeien hoe duidelijker het wordt dat liefde ontzettend onvoorspelbaar en verrassend is.

Eerste deel van vijfdelige graphic novel-serie over het leven, de liefde en alles wat ertussenin gebeurt

Voor fans van Becky Albertalli, Rainbow Rowell enCasey McQuiston

Dit LHBTQ+-liefdesverhaal is een waar internetfenomeen!

Binnenkort te zien op NETFLIX

‘Ronduit verrukkelijk. Lief, romantisch, vriendelijk. Prachtig tempo. Ik vond dit boek geweldig.’ Rainbow Rowell, auteur van Carry On

‘De queer graphic novel waar we op de middelbare school naar snakten.’ Gay Times

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
263
Taal:
Nederlands
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 1
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789000378807
Verschijningsdatum:
17/08/2021
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Mass market (rack) paperback
Afmetingen:
152 mm x 232 mm
Gewicht:
468 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 30 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.