• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Hamster Princess: Giant Trouble

Giant Trouble

Ursula Vernon
Hardcover | Engels | Hamster Princess | nr. 4
€ 20,45
+ 40 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A magical beanstalk leads to a GIANT surprise in book four of the series that's chock-full of girl power and perfect for fans of Princess in Black and Babymouse

Princess Harriet Hamsterbone doesn't go looking for trouble. She prefers to think of it as looking for adventure. But when she climbs to the top of an enormous beanstalk and sneaks into the castle at the top, Harriet finds plenty of both. The castle is home to one very poetically challenged giant rabbit with two unusual prisoners--a girl who is half harp, half hamster, and an extremely large goose. This calls for a heroic rescue, and Harriet is just the hamster for the job.

The fourth installment of the critically acclaimed Hamster Princess series turns the story of Jack and the Beanstalk upside down, with plenty of laughs along the way.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
224
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 4

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780399186523
Verschijningsdatum:
9/05/2017
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
145 mm x 180 mm
Gewicht:
340 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 40 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.