Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Furious Thing

Jenny Downham
Paperback | Engels
€ 13,45
+ 26 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Shortlisted for the Costa Book AwardsNamed as one of the best books of 2019 by the Sunday Times, Financial Times and Irish Times.From the critically acclaimed author of Before I Die comes a remarkably affecting story of a girl who burns with anger for reasons she can't understand, and the power and risk that comes with making noise. Fans of E. Lockhart, Jennifer Niven, and Gayle Foreman will find their own fury in this exceptional novel for our times.

Lexi's angry. And it's getting worse.If only she could stop losing her temper and behave herself, her stepfather would accept her, her mom would love her like she used to, and her stepbrother would declare his crushing desire to spend the rest of his life with her. She wants these things so badly, she's determined to swallow her anger and make her family proud.But pushing fury down doesn't make it disappear. Instead, it simmers below the surface waiting to erupt . . . And there'll be fireworks when it does.From the bestselling and award-winning author of Before I Die, You Against Me, and Unbecoming comes a remarkably affecting story that explores the myriad of ways a girl's sense of self can be whittled away, and what might happen when she fights back.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
384
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781338540666
Verschijningsdatum:
4/05/2021
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
137 mm x 208 mm
Gewicht:
272 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 26 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
200 PUNTEN = € 3 KORTING

Dubbele punten

op kookboeken
200 PUNTEN = € 3 KORTING
Dubbele punten op kookboeken
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.