Bedankt voor het vertrouwen het afgelopen jaar! Om jou te bedanken bieden we GRATIS verzending (in België) aan op alles gedurende de hele maand januari.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • In januari gratis thuislevering in België
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
Bedankt voor het vertrouwen het afgelopen jaar! Om jou te bedanken bieden we GRATIS verzending (in België) aan op alles gedurende de hele maand januari.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • In januari gratis thuislevering in België
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Geschiedenis & Samenleving
  3. Politiek
  4. Fuck the system, en andere slechte ideeën voor de toekomst

Fuck the system, en andere slechte ideeën voor de toekomst E-BOOK

Op zoek naar een sterk Europa in de nieuwe wereldorde

Jo Caudron
E-book | Nederlands
€ 18,99
+ 18 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

De wereld zoals we die kennen, loopt op zijn laatste benen, de oude orde wankelt. In deze onzekere tijden is het verleidelijk om het geloof in de toekomst te verliezen. Maar wat als dit juist het begin is van iets nieuws? Fuck the System, en andere slechte ideeën voor de toekomst ontrafelt de chaotische krachten achter de geopolitieke schermen en stelt zich de fundamentele vraag: kan Europa uitgroeien tot een sterke speler in de komende wereldorde die zich aftekent? Wat hebben we nodig om een Europa te bouwen dat soeverein, veerkrachtig en radicaal vernieuwend is?
Dit is een manifest om het heden te begrijpen en de toekomst te bedenken - prikkelend, scherp en onorthodox. Het breekt met de oude logica en vooroordelen en ziet in de wanorde van vandaag de kiem van iets beters. Voor denkers en doeners, voor burgers, ondernemers en beleidsmakers die geloven dat Europa meer kan zijn dan een oud continent in crisis.
 
'Fuck The System is een manifest om opnieuw groter te durven denken. Het toont hoe Europa zijn waarden en sterktes kan omzetten in innovatie, samenwerking en geopolitieke slagkracht. Het boek koppelt ambitie aan actie en visie, met de nodige zin voor realiteit. Ik kan het met volle overtuiging en plezier aanbevelen.'
- Bart Becks techondernemer, innovator en bestuurder bij de Europese Innovatie Raad

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
200
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789020998207
Verschijningsdatum:
23/11/2025
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Digital watermarking
Formaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 18 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
SOLDEN

30% korting

op een mooie selectie boeken en papierwaren
SOLDEN
solden
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.