• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Freefall E-BOOK

the explosive thriller (Pendulum Series 2)

Adam Hamdy
E-book | Engels
€ 5,49
+ 5 punten
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

ONE RULE. TRUST NO-ONE.

Adam Hamdy's debut PENDULUM was called 'one of the best thrillers of the year' by JAMES PATTERSON. This pulse-racing read is perfect for fans of Lee Child and Simon Kernick.

'SO TENSE, YOU WILL BE BITING YOUR NAILS LONG BEFORE THE FINAL CHAPTER.' The Sun

'FREEFALL IS A RELENTLESS, ADRENALINE-CHARGED THRILLER THAT GRIPS FROM THE FIRST PAG
E' Daily Express

---


JOHN WALLACE IS A TARGET
Hiding off-grid after exposing the shadowy Pendulum conspiracy, Wallace is horrified to discover he is still marked for death.

THERE ARE ONLY TWO PEOPLE HE CAN TRUST

DI Patrick Bailey is still reeling from the murder investigation that nearly cost him his life.
FBI Agent Christine Ash is hunting a serial killer with a link to an unfinished case

HE MUST FIND THE TRUTH
The death of a London journalist triggers an investigation that brings them back together, hurling them into the path of an unknown enemy.

BEFORE THE KILLER FINDS HIM
Hunted across the world, they are plunged into a nightmare deadlier than they could have ever imagined.

---

WHAT READERS ARE SAYING ABOUT FREEFALL:

'This is a full on action packed, high octane adventure.' Goodreads Reviewer, 5 stars

' I was absolutely gripped' Goodreads Reviewer, 5 stars

'Edge of the seater thriller that keeps the action coming thick and fast' Goodreads Reviewer, 5 stars

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781472233509
Verschijningsdatum:
1/11/2017
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 5 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.