• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Forest of Souls

Lori M Lee
Paperback | Engels | Shamanborn | nr. 1
€ 14,95
+ 29 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Danger lurks within the roots of Forest of Souls, an epic, unrelenting tale of destiny and sisterhood, perfect for fans of Naomi Novik, Susan Dennard, and Netflix's The Witcher!

"A tantalizing beginning to a rich new fantasy series." --Traci Chee, NYT bestselling author of The Reader trilogy
"Absolutely enchanting." - Natalie C. Parker, author of Seafire
"You won't want to escape." - Sarah Henning, author of the Sea Witch
"Will leave you shouting sisters unite!" - Mindee Arnett, author of Onyx & Ivory and Avalon

Sirscha Ashwyn comes from nothing, but she's intent on becoming something. After years of training to become the queen's next royal spy, her plans are derailed when shamans attack and kill her best friend Saengo.

And then Sirscha, somehow, restores Saengo to life.

Unveiled as the first soulguide in living memory, Sirscha is summoned to the domain of the Spider King. For centuries, he has used his influence over the Dead Wood--an ancient forest possessed by souls--to enforce peace between the kingdoms. Now, with the trees growing wild and untamed, only a soulguide can restrain them. As war looms, Sirscha must master her newly awakened abilities before the trees shatter the brittle peace, or worse, claim Saengo, the friend she would die for.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
416
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 1

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781645673378
Verschijningsdatum:
18/05/2021
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
140 mm x 208 mm
Gewicht:
408 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 29 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.