• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Familielevens

Katharina Fuchs
Paperback | Nederlands
€ 21,99
+ 43 punten
Ik ga op reis en ik neem mee...

Laat je meevoeren door verhalen die de cultuur en sfeer van je volgende vakantiebestemming tot leven brengen, en duik tegelijkertijd in praktische reisgidsen voor een eigen onvergetelijke trip. Ontdek, lees en reis met ons mee.

Uitvoering
Levering 2 à 3 werkdagen Haal af na 1 uur in 129 winkel(s). .
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

De prachtige historische roman Familielevens van Katharina Fuchs brengt je naar Berlijn in de jaren vijftig. Therese mag als dochter van een Wehrmachtofficier en grootgrondbezitter niet in de DDR studeren. Daarom verhuist ze voor haar rechtenstudie naar West-Berlijn, waar ze onmiddellijk merkt dat de verschillen tussen Oost- en West-Duitsland steeds groter worden: het beïnvloedt vriendschappen en zorgt er zelfs voor dat haar familie langzaam uit elkaar dreigt te vallen. Ook haar rechtenstudie valt haar zwaar door haar oerconservatieve professoren en medestudenten.




De enige die haar dromen lijkt te begrijpen is Thereses schoonzus Gisela, want het is haar droom om modeontwerper te worden. Terwijl beide vrouwen moeten laveren tussen vriendschap, verdriet en verraad, proberen ze te bepalen wat ze ervoor over hebben om hun ultieme droom na te jagen...




Op basis van haar eigen familieverhaal brengt Katharina Fuchs de hedendaagse geschiedenis en het lot van twee bijzondere vrouwen ontroerend tot leven. Voor de lezers van Elena Ferrante en Tatiana de Rosnay.




‘Heel mooie, vlot geschreven historische roman.' **** – Libelle

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
480
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789401621878
Verschijningsdatum:
9/04/2024
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
139 mm x 214 mm
Gewicht:
520 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 43 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.