• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Je kan mogelijk hinder ondervinden wegens een update van de Vivlio cloud. Onze partner voorziet vanaf maandag 14 juni geen onregelmatigheden meer. Bedankt voor je begrip.
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Elizabeth & Margaret

Achter de gesloten deuren van Buckingham Palace

Andrew Morton
Paperback | Nederlands
€ 24,99
+ 49 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
Haal af binnen de 5 werkdagen nadat je bestelling klaarligt

Omschrijving

Elizabeth & Margaret van Andrew Morton, auteur van Diana, haar eigen verhaal, is het verhaal van de onafscheidelijke zusjes Windsor. De onverwachte troonsafstand van hun oom Edward VIII veranderde de dynamiek tussen hen echter drastisch. Vanaf dat moment zou Margaret voor haar zus moeten buigen en altijd moeten toegeven aan haar wensen. Elizabeth zou de capriolen van haar jongere zus altijd geamuseerd gadeslaan, maar Margarets worsteling om haar plek binnen het koninklijke systeem te vinden – en de offers die van haar gevraagd werden – waren vaak een bron van onderlinge spanningen.



In deze biografie wordt hun relatie door de jaren heen beschreven, van hun idyllische jeugdjaren tot de verschillende levenspaden die ze na Elizabeths kroning tot Elizabeth II bewandelen. Morton biedt een unieke kijk op deze zo verschillende zussen en de impact die ze gehad hebben op het koninkrijk en de koninklijke familie, en hoe deze is veranderd gedurende de twintigste eeuw.



Elizabeth & Margaret van Andrew Morton is hét boek voor de fans van Netflix’ The Crown en De hofdame.



‘Op sprankelende wijze onderzoekt Morton de push en pull tussen diepe liefde en intense jaloezie die beide zussen bond. Royalty-fans zullen ervan smullen.’ – Publishers Weekly



‘Details om van te smullen, ontroerend en goed-gedocumenteerd. Dit zal bij velen in de smaak vallen!’ – Booklist



‘Een prachtig portret van een ingewikkelde maar onbreekbare zussenband.’ – Kirkus Reviews

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789026356421
  • Verschijningsdatum: 21/07/2021
  • Aantal bladzijden: 352
  • Uitgeverij: Ambo|Anthos
  • Auteur(s): Andrew Morton
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 352
  • Taal: Nederlands
  • Geïllustreerd: Ja

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789026356421
  • Verschijningsdatum: 21/07/2021
  • Uitvoering: Paperback