• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Eerlijk duurt het langst E-BOOK

Miranda maakt een nieuwe start in een boekwinkel in een klein stadje. Staan de geheimen uit haar verleden in de weg van nieuw geluk?

Aline van Wijnen
E-book | Nederlands
€ 7,99
+ 7 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Heerlijke romantische feelgood voor de lezers van Sarah Jio en Jill Mansell

Winnaar van de Valentijnprijs 2021

In één dag verliest de Amsterdamse Miranda Rademakers alles waar ze zeker van was: haar werk, haar huis en haar man. Plotseling staat ze op straat en kan ze bij niemand terecht. Behalve bij Chantal, een tante die ze al jaren niet heeft gezien en die een boekwinkel runt in een provinciaal stadje. In afwachting van haar terugkeer naar de grote stad trekt Miranda bij haar in en helpt in de winkel, waar ze de klanten advies geeft over boeken en het leven. Ze ontmoet daar steeds meer mensen die ze in haar hart sluit. Langzaam maar zeker begint ze haar leven weer op te bouwen. En dan komt ze ook nog de knappe politieagent Raf tegen.


Het leven buiten de grote stad is zo gek nog niet, zeker met zo´n leuke man aan je zijde! Is dit haar tweede kans op liefde, of zullen de geheimen uit haar verleden haar toekomst in de weg staan? Eerlijk duurt immers het langst…


In de pers

‘Meeslepend, vol liefde en humor!’ Vriendin

‘Een origineel liefdesverhaal dat tot de laatste bladzijde blijft boeien.’ NBD Biblion

‘Mooi opgebouwd qua plot en ontknoping, met een realistische sfeertekening. Rauw en hartverscheurend.’ Reformatorisch Dagblad

‘Een vlot geschreven verhaal over de zoektocht in het leven naar wat écht belangrijk is.’ Almere Deze Week

‘Een prachtige roman over verlies en doorzettingsvermogen, over liefhebben en over soms iets moeten afsluiten om opnieuw te kunnen beginnen.’ Hebban.nl

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
304
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789402320725
Verschijningsdatum:
28/02/2023
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Digital watermarking
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 7 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.