• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Een royale vergissing

Deel 6 van de familie Bridgerton-serie

Julia Quinn
Paperback | Nederlands | Bridgerton
€ 17,99
+ 35 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
Haal af binnen de 5 werkdagen nadat je bestelling klaarligt
of
Ik haal af in
Beschikbaar in 129 andere winkel(s)

Omschrijving

Julia Quinn Een royale vergissing Deel 6 van de Familie Bridgerton-serie Vanaf 25 december 2020 te zien als serie op Netflix Acht boeken - acht broers en zussen - acht hartstochtelijke liefdes Voor de fans van Downton Abbey, Little Women en Belgravia In elk leven doet zich een beslissend moment voor waarna je weet dat niets ooit meer hetzelfde zal zijn. Voor Michael Stirling, Londens beruchtste rokkenjager, was dat het moment dat hij oog in oog kwam te staan met Francesca Bridgerton. Het was een wonder dat hij zich staande wist te houden, zo diep was hij getroffen door haar schoonheid. Helaas was de gelegenheid waar ze elkaar ontmoetten het diner voorafgaand aan Francesca's huwelijk - met Michaels neef. Maar dat was toen. Nu is Michael meneer de graaf, en Francesca is weer vrij. Helaas ziet zij in hem nog steeds niets meer dan een goede vriend en vertrouweling. Durft Michael hun vriendschap op het spel te zetten door haar zijn ware gevoelens te tonen? Julia Quinn in de pers 'Quinn zet met haar fijne, vlotte schrijfstijl en aansprekende personages een heerlijk romantisch verhaal met humor neer.'NBD Biblion 'Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.' HHHH Hebban.nl 'Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.' HHHH Chicklit.nl 'Julia Quinn is de moderne Jane Austen.' Seattle Woman 'Als je nooit eerder een romanceboek hebt gelezen, begin dan hier.' The Washington Post Julia Quinn (1970) studeerde kunstgeschiedenis aan Harvard en begon een maand na haar afstuderen aan haar eerste boek. Inmiddels is ze een gevierd New York Times-bestsellerauteur en lid van de prestigieuze Romance Writers of America Hall of Fame. Quinn woont met haar gezin in de Pacific Northwest.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789022592601
  • Verschijningsdatum: 12/04/2021
  • Aantal bladzijden: 415
  • Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
  • Reeks: Bridgerton
  • Afmetingen: 135 mm x 212 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 415
  • Productcode (EAN): 9789022592601
  • Taal: Nederlands
  • Verschijningsdatum: 12/04/2021
  • Reeks: Bridgerton