• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Duel Across Time

Bret Baier
Hardcover | Engels | The History Club | nr. 1
€ 26,95
+ 53 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

From Bret Baier, New York Times bestselling author, FOX News Chief Political Anchor, and host of Special Report with Bret Baier, comes the first book in a thrilling new time-bending graphic novel series about kids who use their love of history to thwart an evil time traveler's scheme to change the past--perfect for fans of Nathan Hale's Hazardous Tales!

Becca, Zack, Cam, and Thomas are best friends who may seem like an unlikely group on the surface but who have something very important in common: a love of history! Together, they make up their school's history club that has an all-important secret mission: stop the villainous History Twister's plot to destroy the past, forever altering the future.

Knowledge of history is their superpower as they chase the Twister through time. After all, who knows what would have happened if Alexander Hamilton had lived and Aaron Burr had died in their infamous duel? It's up to the History Club to save the world from utter destruction!

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Illustrator(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
128
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 1

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781534485594
Verschijningsdatum:
14/11/2023
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
142 mm x 213 mm
Gewicht:
317 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 53 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.