• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Dragonbreath #5

No Such Thing as Ghosts

Ursula Vernon
Hardcover | Engels | Dragonbreath | nr. 5
€ 20,45
+ 40 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Danny Dragonbreath and his best friend, Wendell, have a carefully constructed trick-or-treating system designed to maximize their Halloween candy haul. But this year, despite Danny's awesome vampire costume, their plan is flopping. First, Danny's dad makes them trick-or-treat with Christiana Vanderpool, an annoying know-it-all (and girl) who doesn't even believe that dragons exist. And then the school bully dares them to go into a spooky old haunted house. Naturally, the house is inhabited by a creepy clown and a candy-crazed ghost of yore. It's going to take more than fire-breathing to get them out of this mess - they might even have to (horror of horrors!) perform a sacrificial candy offering.

Perfect for fans of Wimpy Kid, Bad Kitty, and Big Nate, Ursula Vernon's hauntingly hilarious fifth book in the Dragonbreath series will make you check your closets and lock up your candy.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
208
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 5

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780803735279
Verschijningsdatum:
21/07/2011
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Ongenaaid / garenloos gebonden
Afmetingen:
142 mm x 180 mm
Gewicht:
340 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 40 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.