Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Dirty Little Lies E-BOOK

(Reuben Maitland: book 1): A hard-hitting, powerful thriller you won’t be able to put down

John Macken
E-book | Engels
€ 6,99
+ 6 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

This compelling and gripping novel by bestselling author John Macken takes the forensic thriller to the next level. Perfect for fans of Kathy Reichs, Karin Slaughter and Patricia Cornwell.

"A tense and absorbing story..." - OBSERVER

"I was gripped from start to finish." -- ***** Reader review
"A cracking read" -- ***** Reader review
"This was dark at times...but kept me hooked and interested all the way. More please!" -- ***** Reader review
"I spent two days gripped unable to put it down. It is a well written, well constructed forensic thriller, which leaves you guessing until the final pages and then you are given a final shock..."-- ***** Reader review

*****************************************************
THE HUNTERS HAVE BECOME THE HUNTED...

Reuben Maitland runs the UK's most elite crime squad, working only on the highest-profile cases, tracking down the country's most vicious criminals. The squad have always made enemies but now they're in danger: a killer is using their own techniques against them.

Reuben must find the killer before his team is eradicated. But the more questions he asks, the more complex the answers become. And as the case unravels, so his own personal life collapses...

Not only is he fighting to save the lives of his colleagues, he is fighting for his own professional and personal survival.
The choices he makes will determine his future. When he makes the wrong one, he finds himself alone on the outside of the law, at the mercy of a seemingly unstoppable killer...

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
528
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781446423424
Verschijningsdatum:
7/02/2011
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 6 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
200 PUNTEN = € 3 KORTING

Dubbele punten

op kookboeken
200 PUNTEN = € 3 KORTING
Dubbele punten op kookboeken
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.